Piotr Uhma

Piotr Uhma

Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe z zakresu prawa spółek). Poprzednio Główny Specjalista ds. dobrego sprawozdania rządów (good governance) w Misji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE) w Skopje. Kierownik zespołu praw obywatelskich Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), Misja ONZ w Kosowie. W latach 2008-2010 Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Polskich Sieci Elektroenergetycznych Operator S.A. Wykładowca i uczestnik konferencji międzynarodowych m.in. w Pradze, Sydney, Dżakarcie, Strasbourgu, Wiedniu, Ammanie, Nairobi, Denver, Seulu, Veracruz, Aleksandrii, Jerozolimie. Od 2005 – Współtwórca i Prezes Zarządu Instytutu Europejskiego „Pro Futuro Europae”, www.profuturo.org.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i administracyjnym. Jego obszar zainteresowań obejmuje w szczególności prawo energetyczne, prawo mediów, prawo międzynarodowe i prawo Unii Europejskiej. Biegle włada językiem angielskim.

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Łukasz Pałka

ul. Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków

Kancelaria Adwokacka

Adwokat Anna Pałka

ul. Mazowiecka 2/1, 30-036 Kraków

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego!

wyślij do nas wiadomość

Formularz kontaktowy

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Adwokat Łukasz Pałka oraz Adwokat Anna Pałka. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.